מבזקיםרכב

124 מסירות ביוני

במתחם מיוחד: לנד רובר במסלול שטח חוויתי

לנד רובר חוגגת חודש שיא במסירות בישראל באירוע נהיגות שטח חוויתי במסלול המוטוקרוס בוינגייט • לראשונה לקוחות לנד רובר ינהגו על המסלול ברכבם החדש בהדרכה צמודה

חברת המזרח לשיווק מכוניות, יבואנית לנד רובר בישראל, מסכמת בחודש יוני שיא חודשי במסירות המותג בישראל, עם מסירות של 124 מכוניות לנד רובר חדשות ללקוחות. הדיפנדר החדש, שנהנה מביקוש הולך וגובר מאז השקתו, הוא הדגם הנמכר ביותר של לנד רובר בישראל,  ולכבוד מסירות של כ-100 דיפנדרים, שעלו על הכביש בשבועות האחרונים, תקיים החברה פעילות חווייתית ייחודית, ללקוחות מועדון הלקוחות האקסקלוסיבי שלה.

החברה תקים מתחם שטח אתגרי והרפתקני שייפתח ליומיים בלבד ב-7-8 ביולי. לראשונה, לקוחות המועדון יוזמנו עם רכבם הפרטי, לחוויית נהיגת שטח חד פעמית ומאתגרת ב"מגרש משחקים" שיוקם במיוחד בעבורם במסלול המוטוקרוס שבמתחם וינגייט, ליד נתניה. כל לקוח יהנה מהדרכה מקצועית של מדריך אישי צמוד.

למתחם הוזמנו גם לקוחות פוטנציאליים של מותג רכבי השטח היוקרתיים, שיוכלו להתנסות בכביש ובשטח ממגוון דגמי לנד רובר, ביניהם: דגמי דיפנדר 90 הקצר ו-110 הארוך, דיסקברי ודיסקברי ספורט השימושיים, ריינג' רובר איווק עם הנעה חשמלית פלאג-אין ועוד.

בנוסף תיערכנה במתחם סדנאות הדרכה לשימוש בציוד חילוץ ובכננת, וניתן יהיה לרכוש במקום אביזרים מקוריים ומוצרים ממותגים מבית לנד רובר.

פרסומת

לדברי  ארז טרופן, סמנכ"ל השיווק והמכירות בחברת המזרח: "אנו נשבור ביוני את השיא חודשי במסירות לנד רובר בישראל, ואין דרך טובה יותר לחגוג את ההישג הזה. זהו אירוע מאתגר ומרגש שמעביר את חווית לנד רובר בעוצמה. מדובר ביומיים של חוויה המשלבת התנסות בנהיגה מאתגרת של הלקוחות והיכרות עם רכבם בצורה מקצועית עם מדריך צמוד. כל מי שישתתף בחוויה הזו ידע שבשבילו ובשביל הלנד רובר שלו, אין פסגה גבוהה מדי."

עוד כתבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך
Close