חדשות בארץכותרת ראשית משניתרכב

המשטרה מסכמת שבוע

106 דו"חות, מתוכם 21 לנהגים שלא צייתו לרמזור אדום

בפעילות אכיפה כנגד עבירות תעבורה שערכה משטרת ישראל בירושלים בסוף השבוע האחרון, נרשמו 106 דו"חות תנועה, מתוכם נרשמו 21 דו"חות בגין אי ציות לרמזור אדום • נפסלו רישיונותיהם של 14 נהגים ומספר זהה של כלי רכב בגין עבירות תעבורה חמורות

במהלך סוף השבוע האחרון, שוטרי מערך התנועה של מחוז ירושלים ערכו פעילות אכיפה כנגד עבירות תעבורה חמורות ונהגים המבצעים עבירות תנועה אלו. במהלך פעילות זאת, נרשמו על ידי השוטרים 106 דו"חות תעבורה כאמור, ונפסלו רישיונותיהם של 14 נהגים ומספר זהה של כלי רכב בגין עבירות תעבורה חמורות.

בתוך כך, נרשמו 22 דו"חות בגין עבירות של אי ציות לרמזור ושימוש בדרך שלא כחוק, 14 דו"חות בגין עבירת שימוש בטלפון נייד תוך כדי נהיגה ו-8 דו"חות בגין נהיגה במהירות מופרזת. כנגד 5 נהגים החל הליך דין תעבורתי לאחר שנתפסו נוהגים בהשפעת אלכוהול או סמים.

כך למשל, בפעילות שוטרי התנועה בעיר בליל חמישי, נעצר רכב ביום שישי לפנות בוקר בו נוהג תושב בית שמש בשנות ה-30 לחייו. בדיקתו העלתה כי רמת האלכוהול בגופו גבוהה מהמותר בחוק ועומדת על 393 מקרו' בליטר אוויר נשוף. בתום הליך שימוע אותו ערך קצין משטרה לנהג במקום, הורה הקצין על פסילת רישיון נהיגתו של הנהג למשך 30 ימים ורכבו נגרר למגרש אחסנה לתקופה זהה.

ממשטרת ישראל נמסר: פעילות אכיפה מעין זאת שעורכת משטרת ישראל במהלך כלל ימי השבוע, בדגש לסופו, במסגרת המאבק העיקש בקטל בדרכים ואכיפת עבירות תעבורה חמורות המבוצעות על ידי נהגים המסכנים את ציבור משתמשי הדרך, תימשך כל העת במטרה לשמור על בטחונם של משתמשי הדרך.

פרסומת

עוד כתבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך
Close