היום בחדשותהתפוצותחוץ ומדיניכותרות נוספותמבזקים

בעיצומה של הלחימה

בעקבות המחסור: בית חב"ד חילק תרופות ותוספי תזונה למבוגרים

בית התמחוי של חב"ד קייב ממשיך לעבוד במתכונת מלאה ואף מרחיב את מאמציו כדי להעניק ליהודי המקום מצרכים חיוניים בסיסים שבמחסור • פעמיים בשבוע לפחות, פותח בית חב"ד בקייב את בית התמחוי ליהודים תושבי המקום, למרות הלחימה הקשה שמאיימת על אוקראינה

פעמיים בשבוע לפחות, פותח בית חב"ד בקייב את בית התמחוי ליהודים תושבי המקום, למרות הלחימה הקשה שמאיימת על אוקראינה.

בבית התמחוי סועדים קרוב ל100 יהודים בכל פעם שזוכים ליהנות מאוכל חם וכשר ומשיחה ומפגש עם יהודים נוספים ועם שליחי חב"ד לקייב.

שליח חב"ד והרב הראשי של קייב הרב יונתן מרקוביץ, מספר על הפרויקט: אנחנו משתלדים לתת מענה לכל צורך יהודי בין גשמי ובין רוחני. באוקראיינה, הפצועה מהמלחמה הקשה, הדבר נדרש פי כמה. אל בית התמחוי מגיעים יהודים שפשוטו כמשמעו אין להם מה לאכול ויחד עפ זאת הם נהנים מחברה וממפגש ומהתעניינות שלנו, צוות השליחים של חב"ד קייב בשלומם"

עקב התעניינות זו, גילו בבית חב"ד כי מבוגרים רבים סובלים מהמחסור החמור באספקת תרופות וויטמנים. בחיפושים אחר פתרון, נוצר קשר בין חברת Freeda Health ובין בית חב"ד.

פרסומת

היום הביא הקשר תועלת מרובה לתושבי אוקראינה היהודים וכל המבקרים בבית התמחוי זכו לקבל קופסת ויטמינים תרומת חברת Freeda Health.

נזכיר כי קייב עדיין נמצאת באיזור הלחימה וברחובות העיר נשמעת מעת לעת אזעקות לצד פיצוצים והדי מלחמה.
בית חב"ד פועל במקביל באוקראיינה ומסייע לתושבים שלא הצליחו להימלט מהמלחמה וברחבי אירופה שולח סיוע ומלווה את שליח המלחמה שהיו בקשר עם חב"ד במשך השנים.

עוד כתבות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך
Close